Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№160033, 2020-05-24 22:14:02  підтримати
Dmytro

Байдена молодший вважається досить проблемною людиною через алкоголь і наркотики.
У нього в часи роботи на Бурісму були епізоди спільного життя з бездомною дівчиною, яку він підібрав на вулиці. І наркоторговця, що приставив йому пістолет до скроні. Попередньо Хантер Байден відмовився від держ охорони.

Тому є 2 великих питання:
1. Чи доведено, що Бурісма - це була ідея старшого Байдена щоб заробити гроші? Тим більше гроші смішні як для купівлі віце-президента США.
2. Чи повинен батько відповідати за дії дорослого сина, який вирішив скористатися вигідною пропозицією?
№160032, 2020-05-22 17:49:13  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

Щодо варінтів віруса.

На Східному узбережжі США (штати Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Коннектікут, Масачусетс) кількість смертей на 1 мільйон населення за 60 днів з початку епідемії десь приблизно 1000.

А на Західному узбережжі США (штати Вашінгтон, Каліфорнія) за такий же час смертність - біля 100 на мільйон.

Два різні варіанти віруса.

Хоча, як я вже зазначав, можливо, що грають роль якісь інші фактори, які ми не враховуємо, і така різниця продиктована не різними варіантами віруса, а різними умовами.
№160031, 2020-05-22 17:40:26  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

ans (№160029)

***Я мав на увазі інше,коли у популяції є вже кілька форм після мутації, чи можна підхопити більше одної одночасно?***

Звичайно, можна. Елементарна задачка з теорії вірогідності. Якщо допустити, що в одній популяції циркулюють 2 варіанти віруса, причому, приблизно у рівній пропорції, а шанс підхопити будь який вірус, скажімо 10%, то яка вірогідність підхопити обидва варіанти? (звичайно, треба припустити, що серед інфікованої популяції немає подвійно інфікованих. Про подвійно інфікованиї я писав минулого разу).

Можеш ускладнити задачу, бо вірогідність підхопити вірус зростає в часі, скажімо, 10% - це за три місяці. Інфекція триває, скажімо, 4 тижні, тобто за 4 тижні інфікований або помирає, або одужує і стає несприйнятливим для повторної інфекції. Яка вірогідність підхопити другий варіант віруса за ці 4 тижні?
№160030, 2020-05-22 15:16:00  підтримати
синпод

Alex_71:

Даже я, кто интересуется украинскими делами, об этом не знал. Как ты думаешь, знает ли об этих нюансах простой американский избиратель? Или, даже, конгрессмен? Риторический вопрос.

Коррупционнер Байден против идиота Трампа. Чудесный выбор. Просто замечательный...
№160029, 2020-05-22 14:55:30  підтримати
ans

№160026 Dmytro
Дякую, тут йдеться, мабуть, про те що у певному людському організмі є вірусна форма, якю він заразився і є інша, після мутації, яка саме у цьому організмі трапилася. Я мав на увазі інше,коли у популяції є вже кілька форм після мутації, чи можна підхопити більше одної одночасно?

№160028, 2020-05-22 14:48:06  підтримати
ans

160024, kot23
Є певна кількість хворих, 3 відсотки приречені померти, на жаль, помруть вони через певний відрізок часу, більше хворих - більше смертей. Кількість хворих на цей час дорівнює всім випадкам захворювань за вирахуванням тих хто вмер або одужав. Якщо ця величина знижується, то з певним запізненням в часі зменшується смертність. В Україні кількість хворих поки зростає, тому і смертність зростатиме. Але загалом показники настільки низькі, що про статистику не йдеться.
№160027, 2020-05-22 13:57:09  підтримати
Alex_71

синпод

В качестве благодарности его сына пристроили на "теплое местечко". Очень на то похоже. С точки зрения американцев, это выглядит, как взятка и использование служебного положения в меркантильгых целях.

Все не совсем так.
Байдена как и Квасневского в Бурисму пристроила не Украина, а Злочевский, бывший министр экологии во времена Януковича сварганил себе добывающую кампашку. После смены власти Злочевский понял, что сейчас придут и потребуют отдать из "нажитого непосильным трудом". Для этого и притащил Байдена и Злочевского типа в Набсовет, а фактически чтобы ои служили "крышей" от новой власти. По сути нормальная коррупционная ситуация. Байдены поработали "крышей" и Джо не мог этого не понимать. И эти люди обвиняют Украину в коррупции (вполне справедливо, кстати), а сами не грешат воспользоваться. Впрочем Путин скупил пол европейского истеблишмента в подобный способ, да и Трампуша там не кристально чист.
№160026, 2020-05-22 12:56:40  підтримати
Dmytro

ans

Тепер, щодо мутацій, цікаво можуть водночас співіснувати в организмі дві форми одного і того ж вірусу?

Пригадав, що у березні про такий випадок повідомили в Ісландії

“We found an individual who had two types of virus; on the one hand the virus with a specific mutation and, on the other, the virus without that mutation. Those who the individual later infected were all found to have only the virus with the mutation,” K&#225;ri said.

What does that mean? “It could just be coincidence, but it could also mean that the virus with the mutation was more virulent than the one without the mutation. We cannot be sure either way now.”

K&#225;ri told Information that it is incredible to see how it is possible to trace each virus strain back individually.

“Some came from Austria and there is another mutation that comes with those who became infected in Italy. Then there’s a third mutation that is found in people who became infected in England. Seven individuals, for example, seem to have been infected at a football match in England,” K&#225;ri says.

https://www.ruv.is/frett/two-types-of-co...
№160025, 2020-05-22 12:32:09  підтримати
синпод

kassiop:

"Тут, звичайно, більше, але надзашкавру якогось немає, особливо для Байдена (а до тогож у порівнянні із Трампом)."

У Байдена огромные проблемы с Украиной. Нет, не в этих разговорах, а в другом.

Напомню предысторию. Будучи вице-президентом у Обамы, отвечавшим в том числе и за Украину, Байден неоднократно выражал нам поддержку. За что ему, кстати говоря, большое спасибо.

В качестве благодарности его сына пристроили на "теплое местечко". Очень на то похоже. С точки зрения американцев, это выглядит, как взятка и использование служебного положения в меркантильгых целях.

Это, как минимум, не лучше того, что делал Трамп - шантажировал украинские власти, угрожая не дать помощь. За это Трампа чуть не импичнули.

Проделки Байдена ничуть не лучше, если не хуже. Ему это точно припомнят во время избирательной компании. А если он и станет президентом, то есть ненулевой шанс, что его могут за это импичнуть (при условии, что республиканцы будут контролировать обе палаты Конгресса).


№160024, 2020-05-21 20:51:52  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

ans

***Ще раз звертаю увагу, доки кількість захворювань більше ніж кількість одужавших смертність буде зростати.***

Зовсім необов'язково. Або ж ти неточно сформулював думку.

***цікаво можуть водночас співіснувати в организмі дві форми одного і того ж вірусу? ***

Звичайно, можуть. Неприклад, до організма попав вірус. Розмножуючись, він мутував. Обидва варіанти - і початковий, і змінений продовжують розмножатись в організмі. Тепер такий організм покашляв у сторону іншого організму. У крапельках, які вилетіли, багато вірусних частинок (так називають окремих вірусів), і обидва варіанти попадають до нового організму. І так далі. Вірус - егоїст. Головна стратегія віруса (у всякому випадку, віруса літичного типу, до якого і належить коронавірус) - наробити якомога більше власних копій і розповсюдити. Що станеться з організмом - його не турбує. Звичайно, якщо він стане занадто швидко розмножуватись і вбивати хазяїна ще до того, як той почне кашляти чи якимось іншим чином розповсюджувати вірус, то такий вірус приречений. Важливі обидва моменти: розмноження і розповсюдження. Існують інші віруси, які заточені на довге перебування в організмі, але коронавірус до таких не відноситься. Коронавірус проникає до клітини і починає екпоненціально копіювати свою РНК. Тільки незначна частина цих нових РНК опиняється в новостворених вірусних частинках, більшість так і залишається в клітинах і гине разом з хазяїном. Але то дрібниці, бо в організм попадають одиниці, а виходять тисячі і мільйони. Із тих, що вийшли більша частина не знаходить нового хазяїна і теж зникає, інактивується. А ті, які знаходять, починають новій цикл.
№160023, 2020-05-21 20:16:12  підтримати
ans

№160022
kot23
Ще раз звертаю увагу, доки кількість захворювань більше ніж кількість одужавших смертність буде зростати. Крім того смертність на деякий час відстає від співвідношення зворих/одужавших. Тепер, щодо мутацій, цікаво можуть водночас співіснувати в организмі дві форми одного і того ж вірусу? І ще, хіба агресивність вірусу підвищує можливості виживання? Якщо він вбиває організм у якому знаходиться він гине чи не так? Чим швидше і ефективніше, тим більше ймовірність вірусу зникнути.
№160022, 2020-05-21 18:55:54  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

ans (№160017)

Ну, добре, я погоджусь, що зростання на графіку знаходиться в межах 1 сигма.
Тиждень 30/4 по 6/5: середня кількість смертей - 11; SD= 2,6
Тиждень 14/5 по 20/5: середня кількість смертей - 17,9; SD=3,0

Таким чином, є близько 68% вірогідності, що кількість смертей від коронавіруса в Україні за два тижні зросла.

Згоден, що якщо це і зростання, то зростання незначне.

***Про погоду говорити можна буде, якщо десь зафіксують достовірну кореляцію між динамікою захворювань та температурою і вологістю.***

Є досить переконливі дослідження, де якраз показана така кореляція, що при низькій вологості і підвищеній температурі швидкість розповсюдження вірусу зменшується. Про це також кажуть графіки. Країни з сухим жарким кліматом мало страждаються від коронавірусу. Найбільш швидко і широко вірус поширювався, коли температура була 5-20 градусів цельсія з помірною вологістю повітря. Зараз посилання не маю, стаття опублікована в якомусь науковому журналі, але не запам'ятав ні авторів, ні журнал, читав десь місяць тому.

тепер щодо мутацій вірусу, які мають ніби-то знизити агресивність.
Я вважаю, що це бажана можливість, але вона делека від дійсності.

На щастя, частота мутацій у коронавірусів є однією з найнижчих серед вірусів, геном яких складається з РНК. На відміну від інших РНКових вірусів, у коронавірусів є білок, який виконує роль коректора при реплікації (копіюванні) РНК. Завдяки цьому, частота мутацій зменшується на 2-3 порядки. Однак, звичайно, мутації все одно відбуваються. Якщо мутація не надає вірусу якихось переваг, то вона або витісняється (якщо вірус з мутацією програє немутованому) або співіснує (якщо мутація нейтральна, не надає ні переваг, ні пошкоджень). Щоб мутація закріпилась і витіснила "дикий тип", потрібно, щоб вона надавала вірусу переваг (швидше розповсюдження, більше потомства, краще заххищається від іммунної системи і таке інше). То ж марно розраховувати, що мутація, яка ослабляє вірус витіснить більш агресивний, немутований вірус.
№160021, 2020-05-21 17:09:32  підтримати
kassiop

Тут, звичайно, більше, але надзашкавру якогось немає, особливо для Байдена (а до тогож у порівнянні із Трампом).
https://strana.ua/news/268104-bajden-i-p...
№160020, 2020-05-21 17:00:56  підтримати
kassiop

А шо там ще за байда із Байденом та Порохом?
https://youtu.be/anNNsqJRFKU
По цьому шматку - це більше плямування Пороха та України.
Можливо це полірування Трампа проти імпічменту про корупцію в Україні і боком приплести Байдена?
Або це підготовка спільноти для наступного більш серйозного вкидання на Байдена?
№160019, 2020-05-21 16:48:27  підтримати
kassiop

Про гумор: трохи про прожарку Зеленського (там декілька хвилин).
https://youtu.be/TdWbfoYsR6w?t=1672
№160018, 2020-05-21 16:41:49  підтримати
kassiop

Трохи про хвутбол.
Їх "нрави" - звичаї
Артема Бесєдіна побили товариші по чарці.
https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/dr...
№160017, 2020-05-20 21:37:17  підтримати
ans, * anskh@ukr.net 
Kh, Ua

№160016 kot23,
Я сам полюбляю розглядати графіки, цей процес заворожує, але поглянь на вісь ординат, вона у логарифмічному масштабі, а весь отой тренд уміщується від 5 до 21 смерті на добу. Поглянь на діаграму щоденних смертей отут https://www.worldometers.info/coronaviru.... Ти ж сам не проти про три сигма, чи бачиш ти тут стійкий тренд, я ні. Якщо розбити останній місяць по декадах маємо 11±4, 13±4, 18±3, так було в середньому 11 на добу, потім 13 потім 18. ну то й що? Перша і третя декада перекриваються однією сигмою, не трьома. Кількість хворих збільшувалася, процент летальності однаковий, автоматично мала збільшитися кількість смертей, але ж вона збільшилася не колаптично і не пандемічно.

№160016, 2020-05-20 20:00:31  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

ans (160008)

***Я б не сказав, що э тенденція до зростання. Є коливання відносно невеликого середнього рівня. ***

Графік, приведений в моєму посиланні показує тренд на зростання кількості смертей. Тренд досить стійкий.

***Як на мене кількість одужавших мала б зростати швидше, але, здається, їх перетримують для певності. ***

Мене взагалі дивує ця графа - одужавші. Чи вважаються одужавшими ті, хто хворів безсимптомно? Чи вважаються одужавшими ті, хто були діагнозовані позитивними, але до лікарні не попали?

Як мені здається, одужавші - це ті, кого виписали з лікарні. У такому разі, якщо кількість нових кейзів не збільшується, то і число одужавших має залишатись тим самим.

***Саме збільшення кількості аналізів може визивати певне зростання зареєстрованих випадків. Досі казали, що в усьому світі аналізи роблять хворим і контактним, а іншим - немає сенсу. Тепер, нібито щось змінилося, але не знати що, кому, окрім підозрюваних у захворюванні та тих, хто з ними контактували роблять аналізи і які результати, мені не траплялося. ***

Ситуація міняється, бо на початку не вистачало тестів. Крім того, тести, які були напочатку (китайські) давали біля 20% фальшиво-позитивних і приблизно стільки ж фальшиво-негативних результатів. Зараз, в США у всякому разі, кількість тестів наближається до рівня насичення, і вже стало можливим тестуватися бажаючим (хоча черги на тестування досить великі). Ну і достовірність результатів тестів сягнула за 3 сигма.

***Залишається запитувати одне в одного від чого ховалися і чого боялися.***

Це питання, яке я не перестаю задавати. Напевне - карантин мав на меті: запобігти паніки, запобігти перегрузки системи охорони здоров'я, привчити населення до профілактики, змінити соціальну поведінку населення. Крім того, (а, можливо, найважливіша мета) щоб запобігти відповідальності влади за бездіяльність чи некомпетентність.

Нарешті з'явилося дослідження, яка досить переконливо показало, що ті, хто перехворів безсимптомно мають антитіла, і ці антитіла протективні, тобто здатні захистити від повторної інфекції. Попередні дослідження, які показували, що у 15% такі антитіла не виявляються очевидно, були результатом фальшиво-позитивного тестування, тобто, деякі тестовані позитивно, насправді, не були інфікованими.

Далі буде....
№160015, 2020-05-20 18:35:23  підтримати
ans, * anskh@ukr.net 
Kh, Ua

№160013 kot23

Смертність в Україні, на щастя, низька, коливання від 8 до 21 кількості смертей на добу не дає приводу говорити про спад чи зростання. Надто невелика кількість випадків, надто вагомі випадкові фактори.

№160014, 2020-05-20 18:34:54  підтримати
ans, * anskh@ukr.net 
Kh, Ua

№160011 Dmytro

дякую за посилання, подивлюся пізніше. Щодо десятиденної давності послаблення карантину, я не вірю, що це може вплинути на кількість хворих. Люди більш менш обережно поводяться у місцях, де можна отримати " повітряно крапельне" усі інші шляхи, здається, не дуже ймовірні. У випадку України кількість зареєстрованих хворих треба номуватина кількість аналізів. Колись їх робили щодня 200-500, зараз до 10000 на добу, якщо реальна кількість хворих вища у 10 раз, то сьогоднішні 354 еквівалентні 36 місячної давнини, тобто, ймовірно реальна кількість зменшується.
Про погоду говорити можна буде, якщо десь зафіксують достовірну кореляцію між динамікою захворювань та температурою і вологістю.

№160013, 2020-05-20 17:29:55  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

ans

Я писав про зростання ковід в Україні базуючись на цифрах кількості смертей https://ig.ft.com/coronavirus-chart/?are...

Докладніше напишу пізніше, постараюсь сьогодні, але зараз нема часу.


№160012, 2020-05-20 16:49:25  підтримати
Valentyn

Dmytro
@Думаю Україні слід очікувати летальність у нижній межі завдяки віковій структурі населення і низькій кількості будинків для літніх людей і мігрантів.@
Есть еще 1 фактор, не подтвержденный официально, но о котором говорят многие вирусологи- украинцы с другими жителями постсовка привиты от полиемилита, что существенно снижает и заболеваемость и смертность.
Пока это не признает ВОЗ- это всего лишь домыслы, но иначе пока я не могу обьяснить
№160011, 2020-05-20 15:04:25  підтримати
Dmytro

ans

В Іспанії зробили вибірку 70 000 людей. В реальності підхопили вірус у 10 разів більше, ніж офіційно - 5% населення. У Мадриді і навколишніх провінціях 11-14%, у віддалених - менше 2%.

Летальність вірусу - 1.1%
Відповідно, природне досягнення колективного імунітету вони оцінюють у 200-300 тисяч життів.

Пишуть, що в інших країнах результати приблизно ідентичні з летальністю вірусу 0.5-1%.

https://english.elpais.com/society/2020-...

Думаю Україні слід очікувати летальність у нижній межі завдяки віковій структурі населення і низькій кількості будинків для літніх людей і мігрантів.
Тобто досягнення 60% інфікування може призвести до більше ніж 100 тис. смертей.

Можливо цифри відкорегуються після аналогічних досліджень у Польщі й інших найближчих сусідів.

Щодо причин чому в Україні немає спаду кількості заражених, думаю їх дві:
1. Головна - вже десятий день як серйозно послабили карантин.
2. З початку травня у нас встановилася дощова і прохолодна погода.

Також є питання до проведення тестів. Наприклад, у Сумах протестували усіх співробітників супермаркету, де був один хворий працівник, і сотні їхніх контактних осіб. Але і досі відмовляють у тестуванні людям з "не загрозливими" симптомами ГРВІ. Принаймні одну людину, якій відмовляють, знаю особисто.
№160010, 2020-05-20 09:51:13  підтримати
AboAbo

По радіо почув, що від грипу чи пневмонії та ускладнень в Україні за січень-лютий померли біля тисячі людей. Від коронавірусу наразі за два місяці трохи більше п'ятсот.
№160009, 2020-05-20 08:57:53  підтримати
ans, * anskh@ukr.net 
Kh, Ua

160007, kot23
Ось статистика зареєстрованих випадків в Україні за останній місяць з 20 квітня по 19 травня. Пробілами відокремлені понеділки від вівторків, аналізи у понеділок, нібито за вихідні дні, завжди дають зменшення, через зменшення активності хворих/лабораторій
261
415

467
578
477
478
498
392
401

456
540
455
550
502
418
366

487
507
504
515
522
416
375

402
422
483
528
433
325

260
Якщо усереднити по 4 повним тижням з цього інтервалу, то матимемо 470±62, 470±66, 492±39, 424±67, усі ці дані вусами перекриваються, тобто маємо майже сталу величину, з огляду на невелику статистику. Звісно, що і Італії та інших, найбільш постраждалих країнах, є виразний спад, але в нас не було і того підйому, що в них. Якщо порівнювати з поляками, румунами, мабуть, ми подібні до них зі здвигом у часі у тиждень-два.
Щоби пандемія скінчилася існує дві можливості – перша всі перехворіли і стали невразливими, друга – вірус щез, або мутував до такого стану, що став непомітним, щодо наслідків. Хотів би дізнатися твою думку, щодо явного спаду пандемії у Зах. Європі – вони всі перехворіли, чи вірус втратив агресивність відносно початку пандемії? Як швидко відбувається мутація, як у вірусологів оцінюють швидкість процесу – це інкубаційний період чи інкубаційний період+ час протікання хвороби? І як закінчувалися попередні пандемії – суцільним перехворюванням населення, чи зникненням або послабленням вірусу? Якщо вірус має несезонний характер, то всі кінець-кінцем перехворіють, чи ні? Є якісь оцінки за який час/скільки переходів від хворого до хворого вірус втрачає здатність вражати пересічного обивателя до важких наслідків?

Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010